İletişim: 0228 212 0074

Kurumsal

Kısaca MBS Telekom

Kurulduğumuz günden bu güne hikayemizi kısaca anlatalım...

MBS Telekom Sürekli değişen ve gelişen teknolojiyi sunarken varacağınız nokta bir gün mutlaka tarih olacaktır. Bunun bilincinde bir firma olarak, Bilecik’in değişen ve gelişen tek teknoloji kapısı olmak ve bu başarıları sadece basamak olarak görmek çıtamızı hep yüksekte tutuyor. Ve bu bilinç bizleri, hizmetin hep daha iyisini sunmaya itiyor. Misyonumuz; yaptığımız her işi firmamızın referansı olarak görmektir. Bir siparişle istediğiniz ürüne ya da hizmete ulaşabiliyorken, satış sonrası destek istediğiniz de muhatap bulamamak en büyük tüketici sorunu. Bu eksikliğin farkında olan firmamız, dünyanın hiçbir yerinde olmayan garanti koşullarını siz değerli müşterilerimize sunarak fark yaratıyor. Stratejik hedeflerimize ulaşmak için uyguladığımız yöntem sizlerin memnuniyeti. Bizim hizmet anlayışımız, sizlerin desteği ile teknoloji hızında ilerlemeye devam edecektir.

Hızlı Destek
7/24 Destek ekibimizle her hangi bir sorununuza anında çözüm getiriyoruz. Sizin zamanınız her şeyden önemli...
Profesyonel Ekip
Bu sektörde en önemli şey hızlı ve sorunsuz hizmet verebilmektir. Profesyonel ekibimiz ile en üst seviye hizmet veriyoruz.
Hızlı İnternet
İşimizin de gereği bugün, yarın ve yıllar sonra hiç değişmeyecek tek amacımız var. Müşterilerimize en hızlı interneti sunabilmek...