İletişim: 0228 212 0074

Hotspot Hizmetleri

Hotspot Manager Sizlere Neler Sunar ?

Size tahsis edilen internet hizmeti üzerinden gerçekleşecek olan tüm yasal suç unsurlarında 1. Sorumluluk tarafınızdadır. 5651 log çözümü sunan Hotspot Manager Sizler için güvenlik çözümleri sunmaktadır.

Şifreli Bağlantı
İnternet hizmetinizi kullanmak isteyen kullanıcıların T.C. kimlik kontrol ve cep telefonu doğrulaması yapılarak kayıt altına alınır.
Kullanıcılarınız Listelenir
Kullanıcıların internet kullanım süreleri, indirme ve yükleme bilgileri kontrol altında olur. Kullanıcılarınıza özel hız ve kota tanımlaması yapabilirsiniz.
Kolay Yönetim
Hotspot Manager kolay yönetim paneli üzerinden tüm isteklerinizi kullanıcı ekleme işlemlerini rahatlıkla yapabilirsiniz. İçerik filtreleme ve sınırlama işlemlerini tek tuşla gerçekleştirebilir, yasak site tanımalası yapabilirsiniz.
5651 Log Kayıt
İnternet kullanım log kayıtlarınızı bilgisayarınıza indirebilir ve saklayabilirsiniz. Ayrıca Log kayıtlarınızı Hotspot Manager sizler için yasal zorunluluk gereği 2 yıl Server Üzerinde kayıt altında tutar.v
Dost Kullanıcı
Dost kullanıcı belirlemesi yaparak internet hizmetini belirlediğiniz kullanıcı için limitsiz yapabilirsiniz.
7/24 Destek Hizmeti
Hotspot Manager kullanımı ve kurulumu son kullanıcı için oldukça basit olarak tasarlanmıştır. Herhangi bir sorun ile karşılaştığınız zaman sizler için 7/24 destek hizmetimiz mevcuttur.