İletişim: 0228 212 0074

Apart & Yurt İnternet Çözümleri

HİZMETLERİMİZ

Son yıllarda neredeyse bütün alanlarda kablosuz internet kullanımı mevcuttur.kullanılan bu ağların hızlı ve sorunsuz olması sizi ve işlemlerinizi bir adım öteye taşımaktadır. Size otellerde kullanılan ve sorunsuz çalışan bir bağlantımız dan bahsedeceğim. İnternet’in ortak kullanılması ve bu dağılımın adil şekilde gerçekleştiği bağlantısında sorun yaşanmayan hızlı ve size sorun yaşatmayan bir hizmettir.Bu sistem için otelinizde otelinizin lokantasında,toplantı salonunda,havuzunda,lobisinde,odalarında kullanacağınız hızlı bir erişimdir. Gerekli altyapısını oluşturduğumuz alanlarda kesintisiz hizmet verilmektedir.Otele kabul edilen her müşteriye özel bir internet şifresi tanımlanır ve müşteri otelden ayrılırken kullanılan şifre etkisiz hale gelir.

Otel içerisinde yada bağlı bulunan dış sahalarda birden fazla SSID kullanarak müşterilerin kablosuz internet ile yönetim internetinin birbirinden bağımsız hale gelmesi sağlanmaktadır.Müşteriniz kendi şifresini telefonuna gelen bir mesajla online eder otelin verdiği rezervasyon numarası ve ya TC kimlik numarasıyla da bu işlemi gerçekleştirip kendisine yeni bir şifre belirler. Aynı şekilde otelden ayrılırken kendi şifresini etkisiz hale getireceklerdir.

Ayrıca birden fazla kablosuz internet bağlantısının tek bir kanalda sanal birleştirme metoduyla birleştirilmesi internet bağlantı hızının arttırılması sağlanmaktadır bağlantı hatalarının olmayışı size ve oteliniz için artı bir puandır. Müşterinin ve otelin ihtiyaçlarına göre uygun paket seçimleri projelendirilmesi ve kurulumu için çağrı merkezimizi 0228 212 00 74numaramızı arayıp bilgi alabilirsiniz. Destek ekibimiz bütün sorularınızı cevaplayıp size yardımcı olacaktır. MBS Telekom olarak ürün satışını gerçekleştirmek gerekli altyapı oluşumunu sağlamak üzere pazarlama stratejisi değil de müşterinin taleplerini yerine getirmek doğru seçimleri otelleriniz için uygulamak adına size çözüm odaklı çalışmaktayız.

Otel işletmeleri için belli başlı yasal zorunluluklar vardır Gerekli yasal düzenlemeler dahilinde ;

* 5651 Nolu kanun gereği log tutma zorunluluğu

* TC kimlik numarası ve Kişi bilgilerinin saklanması

* Herkese eşit internet için hız ve limit kontrolü

* Müşteri kaldığı süreye göre internet kullanım izni

* Wifi / Ethernet ağı kurulumu

* Firewall desteği

* Kullanıcı kontrol yazılımı ve eğitimi.

Tüm sorunlarınız,projeleriniz,ve bizimle çözebileceğiniz problemler adına buradayız bize sorunlarınızı iletip gerekli bilgi talebinde bulunabilirsiniz.